LAJMI I FUNDIT:

Marina Vjollca publikon fotografi nga festa e ditëlindjes së parë të Margetit

Marina Vjollca publikon fotografi nga festa e ditëlindjes së parë të Margetit
Foto: Screenshot/Instagram

Vajza e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës, Marget, u bë njëvjeçe më 24 nëntor.

Me këtë rast çifti ka organizuar një ceremoni për të kremtuar ditëlindjen e parë të të bijës.

Ka qenë prezantuesja shqiptare që së fundmi ka shpërndarë disa pamje nga festa e ditëlindjes së Marget.

Foto: Screenshot/Instagram

“Të kombinuar ne të tre. Marget. Ditëlindja e parë 24 nëntor”, ka shkruar Vjollca.

“I postoj pas pilafit fotot unë”, vazhdoi më tej me shaka biondja.

Urimi i Getit për ditëlindjen e parë të vajzës
Lexo po ashtu Urimi i Getit për ditëlindjen e parë të vajzës

Ata shfaqen të veshur tërësisht në ngjyrë vjollcë, teksa janë kombinuar me njëri-tjetrin.

Foto: Screenshot/Instagram

Geti dhe Marina ndryshe janë martuar në vitin 2017 në një ceremoni luksoze në Gjirin e Lalzit.

Reperi nga Kosova gjithashtu tani është zhvendosur për të jetuar në Tiranë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
Emily Ratajkowski shfaqet me një dukje plot stil, gjatë shëtitjes me qenin e saj Colombo në New York

Emily Ratajkowski shfaqet me një dukje plot stil, gjatë shëtitjes me qenin e saj Colombo në New York

Magazina
Rihanna tregon sfidën më të madhe që ka përjetuar gjatë shtatzënisë, e cila bëri që ajo të bërtiste “mjaft më

Rihanna tregon sfidën më të madhe që ka përjetuar gjatë shtatzënisë, e cila bëri që ajo të bërtiste “mjaft më"

Magazina
Santiana Maloku shkëlqen në pushime me pozat e saj joshëse në bikini

Santiana Maloku shkëlqen në pushime me pozat e saj joshëse në bikini

Magazina
Bora Zemani shfaqet në bikini, tregon figurën e mrekullueshme gjatë pushimeve

Bora Zemani shfaqet në bikini, tregon figurën e mrekullueshme gjatë pushimeve

Magazina
Kalo në kategori