Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ajo në rrjete sociale është tejet aktive, ndërsa në mënyrë të vazhdueshme sjell imazhe nga përditshmëria.

Së fundmi, në disa postime në Instagram ajo ka joshur miliona ndjekës, ndërsa është parë e veshur me një bluzë dhe këmishe të ngjyrës portokalli.

View this post on Instagram

Ready for tonight! 📺 @elisabettafranchi

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on Oct 17, 2020 at 8:00am PDT

Shqipe.Closet kanë analizuar çmimet e veshjes dhe aksesorëve të saj, të cilat gjithsej arrijnë shumën prej 1.770 funta (1.951 euro).

Marina Vjollca shfaqet atraktive me pozat e reja Marina Vjollca shfaqet atraktive me pozat e reja

Çmimin më të lartë e mban mini-fundi i saj, kurse më të lirën, xhakete me dekolte të hapur.

View this post on Instagram

#marinavjollca wearing #elisabettafranchi tuxedo jacket (£462), #elisabettafranchi skirt with rhinestone (£763), #louboutin so kate heel (£545) • Total £1,770 • Styled by @inagina6 📸 @juxhinkurti 💄 @arber_bytyqi_mua • #styleformarinavjollca #shqipcloset @marina_vjollca

A post shared by S.C (shqipcloset) (@shqip.closet) on Oct 17, 2020 at 8:21am PDT

Sidoqoftë kësaj, çdo javë me radhë Marina ndan këso lloj postimesh, pasi edhe bën përgatitjet për emisionin “Klanifornia”. /Telegrafi/