Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është shumë unike sa i përket paraqitjeve të saj skenike.

Bukuroshja bionde njihet për prezantimin në një sërë programe televizive, të cilat ishin mjaft të suksesshme.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Marina ka ndarë një imazh që mori vëmendjen e 1.3 milion ndjekësve të saj.

View this post on Instagram

O po si jeni? O po si po kaloni?💜

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on Oct 2, 2020 at 10:44am PDT

Kjo për shkak të dukjes së saj më fustan të zi, ndërsa makijazhi dhe stili i flokëve e perfeksionin edhe më shumë këtë dukje.

“Si jeni, si po kaloni”, ka pyetur fansat në përshkrimin e imazhit.

View this post on Instagram

Finish dhe per sonte, JU DUA🙏🏼❤️

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on Sep 26, 2020 at 2:27pm PDT

Në po të njëjtin postim, ajo ka marrë mijë komente pozitive, të cilat përkonin me dukjen e saj. /Telegrafi/