Çifti i njohur i estradës, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Barbados.

Ata kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale imazhe nga këto ditë të mira relaksi, që po i shijojnë në ditët e para të verës.

View this post on Instagram

🌺

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Jun 21, 2019 at 11:21am PDT

Ishte fillimisht Marina ajo e cila publikoi disa fotografim e bikini rozë, ku shfaqej mjaft atraktive në pishinë, ndërsa vinte në pah linjat e saj atraktive.

“Më mirë duke qeshur”, ka shkruar moderatorja Vjollca në mbishkrimin e një prej këtyre imazheve, ndërsa ka pranuar pëlqime dhe komente të shumta nga fansat.

View this post on Instagram

Me mire duke qeshur😬

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Jun 21, 2019 at 11:46am PDT

Ndërkohë, edhe reperi Getoar Selimi solli për fansat një fotografi nga pishina.

Ai ka vënë në dukje trupin e tij të palestruar, si dhe numrin e madh të tatuazheve që ka në krahëror.

View this post on Instagram

Na myti 🌞

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Jun 21, 2019 at 12:26pm PDT

“Na mbyti vapa”, ka shkruar reperi në mbishkrimin e fotografisë së ndarë me ndjekësit e tij në Instagram, duke treguar se ka gjetur mënyrën për t’u bërë ballë ditëve të ngrohta. /Telegrafi/