LAJMI I FUNDIT:

Manchester United rikthen interesimin për Diego Godin

Manchester United rikthen interesimin për Diego Godin

Manchester United ka rikthyer interesimin për Diego Godin dhe do të tentojë të transferojë atë në afatin kalimtar veror.

Reklama

Mbrojtësi uruguaian u transferua në verën e kaluar te Interi nga Atletico Madridi, mirëpo ka dështuar të tregojë vetën në Giuseppe Meazza.

Sipas Corriere dello Sport, 34-vjeçari nuk pëlqehet më nga Antonio Conte de në verë do të kërkojë një aventurë të re.

Interi planifikon t'i ndajë rrugët me Diego Godin
Lexo po ashtu Interi planifikon t'i ndajë rrugët me Diego Godin

Në verën që shkoi, Djajtë e Kuq kishin tentuar të transferonin atë, mirëpo lojtari e pëlqente kalimin në Serie A.

Tani, United do të tentojë transferimin e Godin nga Interi, mirëpo po përballet edhe me një garë nga Valencia që po ashtu i do shërbimet e mbrojtësit. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

La Liga
Rregulli i Ligës Premier që mund të bëjë që ndeshja mes Tottenhamit dhe Liverpoolit të riluhet

Rregulli i Ligës Premier që mund të bëjë që ndeshja mes Tottenhamit dhe Liverpoolit të riluhet

Premier League
Merret vendimi brutal ndaj gjyqtarit që bëri gabimin trashanik në ndeshjen Tottenham-Liverpool

Merret vendimi brutal ndaj gjyqtarit që bëri gabimin trashanik në ndeshjen Tottenham-Liverpool

Premier League
Arsyeja e çuditshme pse Lamine Yamal ‘u zhduk’ për nëntë minuta në ndeshjen Porto-Barcelona

Arsyeja e çuditshme pse Lamine Yamal ‘u zhduk’ për nëntë minuta në ndeshjen Porto-Barcelona

Liga e Kampionëve
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori