Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Gena, ka prezantuar së fundmi projektin e tij të ri muzikor.

“Mall për ty”, mban titullin kënga të cilën e ka sjellë të shoqëruar me një video në platformën YouTube.

Tekstin dhe muzikën e ka punuar vet artisti, ndërsa me violinë dhe kitarë është përkujdesur Ervin Gonxhi dhe Besmir Shani.

Gena (Foto: YouTube)

Orkestrimin e këngës e ka bërë ‘EB Production’ dhe videoja i është besuar produksionit “Fole Publishing”.

Të gjitha lajmet nga Gena Të gjitha lajmet nga Gena

Duke marrë parasysh vokalin e tij, Gena edhe në këtë këngë është kujdesur për një tekst e ritëm të veçantë.

Përkundër viteve, Gena vazhdon të jetë shumë i kërkuar në koncerte dhe mbrëmje muzikore të ndryshme, si brenda ashtu edhe jashtë vendit. /Telegrafi/