LAJMI I FUNDIT:

Maguire sërish gabon rëndë, Sevilla në epërsi ndaj Man Utd

Maguire sërish gabon rëndë, Sevilla në epërsi ndaj Man Utd

Ndeshja mes Sevillas dhe Manchester Unitedit ka nisur me gol, ku protagonist për të keq ishte Harry Maguire.

Reklama

Një top erdhi në këmbët e mbrojtësit anglez dhe ai në tentim për ta kthyer te portieri De Gea, por sulmuesit e Sevillas ndërprenë aksionin.

I vetëm me portierin doli En Nesyri që shënoi për 1-0.

Anglezi shpesh ka qenë i kritikuar për gafat e mëdha në mbrojtje.

Ai po luan sot pasi që Raphael Varane dhe Lisandro Martinez janë të dëmtuar. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Jo vetëm në mbrojtje, Pep Guardiola zbulon një pozitë tjetër se ku mund të shkëlqejë Josko Gvardiol

Jo vetëm në mbrojtje, Pep Guardiola zbulon një pozitë tjetër se ku mund të shkëlqejë Josko Gvardiol

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Jo vetëm asistim, Bellingham kishte rol vendimtar në golin e Vinicius ndaj Napolit

Jo vetëm asistim, Bellingham kishte rol vendimtar në golin e Vinicius ndaj Napolit

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori