Machine Gun Kelly-it i është dashur që të heq dotë nga roli i ardhshëm në filmin “Wash Me In River”.

Një gjë e tillë është bërë e ditur nga raportimet e Deadline ndërsa u rolin do ta marrë aktori Taylor Kitsch, shkruan Daily Mail.

Filmi do të jetë nën regjinë e Rendall Emmett, përfshirë edhe Robert De Niro e John Malkovich.

Sa i përket skenarit të gjithë kësaj prodhimtare, është përkujdesur Adam Taylor Barker dhe Chris Siverton, të cilët disa pjesë edhe i rishkruan.

Zëvendësuesi i Machine, do të jetë një person i cili në seri do të mundohet të luftojë çdo shpërndarës të lëndëve narkotike.

View this post on Instagram

FIRST 👀…”Max”. 3 weeks into shootin’ #shadowplay…love this tone and what we’ve done already. Definitely more to come next comin’ weeks… #shadowplay #nightshoots🧟‍♂️ #prague #1946Berlin #max&moritz #tricks #🎥🕵🏼‍♂️ #suspendersareback

A post shared by Taylor Kitsch (@taylorkitsch) on May 16, 2019 at 3:48pm PDT

Kitsch është shumë i njohur për rolin e tij në “Tim Riggins” në pesë sezonet që u zhvilluan dhe serive televizive në “Friday Night Lights”. /Telegrafi/