LAJMI I FUNDIT:

Luizi dhe Kiara bëjnë plane për fëmijë, Olta ngacmon çiftin: Niseni brenda shtëpisë së Big Brother

Luizi dhe Kiara bëjnë plane për fëmijë, Olta ngacmon çiftin: Niseni brenda shtëpisë së Big Brother

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito tashmë janë zyrtarisht çifti i parë i edicionit të dytë të Big Brother VIP.

Reklama

Moderatorja e njohur shqiptare është shprehur se dëshiron si fillim të bashkëjetojë me këngëtarin shkodran, e më pas për gjërat e tjera.

Ndërsa së fundmi ata kanë folur për planet për fëmijë, ku bashkë me ta në dhomën e gjumit e pranishme ka qenë edhe Olta Gixhari.

Foto: Screenshot/Instagram

Aktorja ka ngacmuar çiftin duke i thënë se përse nuk e nisin një fëmijë këtu, por pa kamera.

Kiara theksoi se një gjë e tillë nuk do ndodhte kurrë në ato rrethana, edhe sikur jeta e saj të mbaronte nesër.

“Gjithë Shqipëria festoi me ju o mbret” - dron për Luizin dhe Kiarën një ditë pas momentit magjik në BBVA
Lexo po ashtu “Gjithë Shqipëria festoi me ju o mbret” - dron për Luizin dhe Kiarën një ditë pas momentit magjik në BBVA

“Pse nuk e nisni këtu ju? Ka vend, të heqin kamerat”, iu drejtua Oltës teksa reagoi menjëherë Ejlli: “Kur tani apo nesër”.

Foto: Screenshot/Instagram

“Shumë bukur do të ishte”, tha tutje Gixhari, derisa në anën tjetër shtoi Tito: “Kurrë, edhe sikur të thoshin nesër mbaron jeta jote, se bëj kurrë atë gjë”.

Të njëjtit janë kthyer në emrat më të diskutuar nga publiku për shkak të marrëdhënies së tyre. /Telegrafi/

@un.thash.ca.ka.noll #luizejlli #kiaratito #bigbrotheralbaniavip ♬ original sound – 🇦🇱

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” - protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” - protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori