LAJMI I FUNDIT:

“Gjithë Shqipëria festoi me ju o mbret” – dron për Luizin dhe Kiarën një ditë pas momentit magjik në BBVA

“Gjithë Shqipëria festoi me ju o mbret” – dron për Luizin dhe Kiarën një ditë pas momentit magjik në BBVA

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito natën e djeshme (e mërkurë) bënë bujë të madhe nëpër të gjitha mediat dhe rrjetet sociale për momentet e bukura që dhuruan në Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ata bënë një dasmë tradicionale me të gjitha gjërat që kërkon ceremonia, ndonëse mes tjerash shkëmbyen edhe puthjen e parë.

Momenti kur dhanë puthjen u bë virale nëpër rrjete sociale dhe po vazhdon të komentohet akoma.

View this post on Instagram

A post shared by Luiz Ejlli (@me.luizin)

Sot (e enjte) atyre iu është bërë një befasi, teksa ia kanë sjell një dron me fotografinë e tyre.

Pas ‘dasmës’ në BBVA, vazhdojnë puthjet mes Luizit dhe Kiarës
Lexo po ashtu Pas ‘dasmës’ në BBVA, vazhdojnë puthjet mes Luizit dhe Kiarës

“Gjithë Shqipëria feston me ju o mbret”, thuhet bashkangjitur fotografisë së banorëve.

@bigbrothervipalbania000♬ Unstoppable (I put my armor on, show you how strong I am) – Sia

Pas puthjes, Kiara u shpreh se e ndjente ta bënte në një moment të tillë duke treguar se tashmë ka ndjenja për këngëtarin shkodran.

Kiara dhe Luizi ndërkaq zyrtarisht janë çifti i parë i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania. /Telegrafi/

@bigbrother.vip02 #fypシ #foryou #viral #luizkiara❤️❤️ #luizkiara #luizejlli #luizkiara🥺 #luizkiara🥺 #kiaratito #bigbrothervipalbania #luizbigbrother #fypシ゚viral #foryoupage #bigbrothervipalbania🇦🇱 #bigbrother #bbkosova #bbalbania #kiaratitobbvip ♬ original sound – bigbrother.vip

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

Magazina
Luana tërheqëse me kostum larjeje

Luana tërheqëse me kostum larjeje

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Dikur konsiderohej ndër femrat më të bukura në botë, sot Heather Locklear duket e panjohur

Dikur konsiderohej ndër femrat më të bukura në botë, sot Heather Locklear duket e panjohur

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Kalo në kategori