LAJMI I FUNDIT:

Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy, kanë sjellë në treg bashkëpunimin e tyre të parë.

Pas popullaritetit të madh që Luiz Ejlli ka fituar gjatë pjesëmarrjes së tij në Big Brother VIP Albania, i është kthyer këngës.

Kënga e re, e cila karakterizohet nga ritme të forta dhe një energji të lartë, është pritur me entuziazëm nga fansat që i ndjekin me vëmendje karrierat e të dy artistëve.

Foto: Screenshot/YouTube

Luizi, i njohur për zërin e tij unik dhe performancat karizmatike, dhe Ghetto Geasy, një emër i njohur në skenën e hip-hopit shqiptar, kanë kombinuar talentet e tyre për të krijuar një hit.

Videoklipi që shoqëron këngën është një spektakël vizual i mbushur me ngjyra.

Regjisorët kanë arritur të kapin një estetikë që përputhet me energjinë e këngës, duke krijuar një atmosferë euforike që transmeton pozitivitet dhe të bën të dëshirosh të lëvizësh me ritmin e melodive që ata sjellin. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/YouTube

Videoklipin mund ta shikoni këtu

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
Tifozja e Anglisë del me një premtim: Kam plane të mëdha nëse fitojmë në Euro 2024

Tifozja e Anglisë del me një premtim: Kam plane të mëdha nëse fitojmë në Euro 2024

Magazina
Kalo në kategori