LAJMI I FUNDIT:

Luiz Ejlli bën sikur nuk e njeh Kevin Jacobs, reagon fituesi i Big Brother Kanada: Është duke i provokuar ata, shihet në fytyrën e tij

Luiz Ejlli bën sikur nuk e njeh Kevin Jacobs, reagon fituesi i Big Brother Kanada: Është duke i provokuar ata, shihet në fytyrën e tij

Banorët që qëndruan më gjatë në Big Brother VIP Albania sot (e shtunë) kanë pasur një sfidë të re.

Reklama

Atyre iu kanë sjell disa lajme, ku konkurrentët duhet të gjenin nëse janë të vërteta apo gënjeshtër.

“Kevin Jacobs në Shqipëri?”, ka qenë një nga lajmet, referuar fituesit të Big Brother në Kanada, për të cilin Luiz Ejlli deklaroi se po luan lojën e tij në BBVA.

Banorët mbetën të befasuar duke iu drejtuar njëri-tjetrit me pyetjen se ‘kush është ky?’.

Del në ankand skulptura e realizuar nga banorët e Big Brother, të ardhurat shkojnë për familjen e Pal Kolës
Lexo po ashtu Del në ankand skulptura e realizuar nga banorët e Big Brother, të ardhurat shkojnë për familjen e Pal Kolës

Artisti shkodran po ashtu nuk bëri zë, teksa shtoi se nuk e njeh dhe se nuk e di se çfarë është.

“Kush e njeh nuk e di. Në botë nuk e di se çfarë është”, tha ai.

Kevin nga ana tjetër ka reaguar menjëherë, duke thënë se ai është duke i provokuar banorët e tjerë.

“Luani nuk ndalet së luajturi. Ai është duke i provokuar ata, duket në fytyrën e tij”, tha Jacobs. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori