LAJMI I FUNDIT:

Del në ankand skulptura e realizuar nga banorët e Big Brother, të ardhurat shkojnë për familjen e Pal Kolës

Del në ankand skulptura e realizuar nga banorët e Big Brother, të ardhurat shkojnë për familjen e Pal Kolës
Foto: YouTube

Banorët e Big Brother VIP Albania po vazhdojnë të kenë aktivitete të ndryshme e të jenë të angazhuar me sfida e lojëra.

Reklama

Ata së fundmi kanë realizuar skulpturën “Endrra vazhdon” – një vepër arti pas sulmit ndaj Top Channel.

Deamishel ishte ajo që bëri pjesën kryesore, ndonëse u ndihmua nga pak edhe nga konkurrentët e tjerë.

Kjo vepër ndërkohë është promovuar në programin “Artkand” me Jetona Koçibellin nga shtëpia e BBVA.

Olta Gixhari kërkon të largohet nga Big Brother VIP Albania?
Lexo po ashtu Olta Gixhari kërkon të largohet nga Big Brother VIP Albania?

U bë e ditur se të ardhurat e kësaj vepre do të shkojnë për familjen e rojës së sigurisë së Top Channel, që humbi jetën më 27 mars si pasojë e një sulmi ndaj medias.

Ankandi duhet theksuar se do të zgjasë deri të martën dhe deri më tani kanë ardhur oferta deri në pesë mijë euro.

Ofruesi më i mirë gjithashtu do të ketë mundësinë të takojë banorët e këtij spektakli.

Në natën e sotme (e shtunë) janë në nominim Antoneta Koçi, Keisi Medini dhe Qetsor Ferunaj, ku njëri prej tyre pritet që ta lërë shtëpinë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian thotë se është një vajzë e turpshme dhe për këtë arsye i pëlqen 'që të fikë dritat' në shtrat

Kim Kardashian thotë se është një vajzë e turpshme dhe për këtë arsye i pëlqen 'që të fikë dritat' në shtrat

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Bukuroshja nga Kosova e zgjedhur 'Miss London 2023', Françëska Murati rrëfen historinë e saj: Më bullizuan si refugjate, por suksesi ishte 'hakmarrja' ime

Bukuroshja nga Kosova e zgjedhur 'Miss London 2023', Françëska Murati rrëfen historinë e saj: Më bullizuan si refugjate, por suksesi ishte 'hakmarrja' ime

Butrint Avdyli
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Rita Ora organizon ndejë për albumin e ri

Rita Ora organizon ndejë për albumin e ri "You & I" në Sydney, ndërsa shkëlqen në krahët e bashkëshortit

Magazina
Kalo në kategori