Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, është duke punuar mjaft shumë kohëve të fundit.

Kjo pasi derisa po përgatitet për të sjellë këngën në bashkëpunim me Jay Santos, njëkohësisht ajo po punon edhe në sezonin e ri të emisionit.

Përkundër kësaj, bukuroshja bionde nuk po lë anash postimet tërheqëse, të cilat po komentohen në masë të madhe.

View this post on Instagram

Mala Mujer 💔

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Aug 7, 2020 at 10:00am PDT

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Luana është shfaqur e veshur me një fustan të zi, i cili i kishte theksuar linjat e saj trupore.

Luana Vjollca shijon një ditë të nxehtë, derisa është në përgatitje të këngës së re Luana Vjollca shijon një ditë të nxehtë, derisa është në përgatitje të këngës së re

Kësaj radhe, ajo kishte vendosur që flokët ti lidhë prapa kokës së saj, ndërsa krejt dukjes i ka bashkangjitur edhe një makijazh të rëndë.

View this post on Instagram

Quiere.. 💋

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Aug 6, 2020 at 2:03pm PDT

Fotosesionet e publikuara janë pëlqyer shumë nga fansat e saj, të cilët komentuan pozat e marra të saj. /Telegrafi/