Këngëtarja, prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, është thuajse në finalizim të projektit të ri, i cili pritet të prezantohet shumë shpejt para publikut.

Derisa po bëhet gati për një hit veror, autorja e “Pa panik” po shijon një ditë të nxehtë vere në një nga bregdetet shqiptare.

Kjo në bazë të publikimit të fundit në rrjetet sociale, pasi ndau një pozë atraktive në bikini.

View this post on Instagram

erdhi vapa me gushtin

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Aug 1, 2020 at 3:08am PDT

Bukuroshja, e cila numëron 1.8 milion ndjekës në Instagram, mori vëmendje me imazhin e ri ku ka vënë në pah linjat e formësuara trupore.

“Erdhi vapa me gushtin”, kanë qenë fjalët e saj përkrah postimit.

Luana Vjollca prezanton një nga dukjet ekstravagante të klipit të ri Luana Vjollca prezanton një nga dukjet ekstravagante të klipit të ri

Imazhi provokues u komentua në masë të madhe dhe shumë prej pyetjeve të ndjekësve ishin se ‘kur do e lansojë projektin e ri?”.

Ndërkaq, këngën e re Luana do e sjellë këtë muaj në bashkëpunim me artistin Jay Santos. /Telegrafi/