Moderatorja e njohur Luana Vjollca merr gjithmonë vëmendjen e fansave me pozat e saj atraktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka pozuar e tëra në të bardha duke simbolizuar kështu shpresën dhe paqen.

Në përshkrimin e fotografisë, ajo bëri një falënderim ndaj Zotit për mundësinë e të jetuarit që ia jep çdo ditë.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

“Faleminderit Zot për cdo frymëmarrje”, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

Thank u God for every breath..

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Jan 17, 2020 at 5:45am PST

Luana përndryshe përfundoi një tjetër sezon të suksesshëm të emisionit të saj, “Shiku kush luan”.

Ajo u ka bërë me dije fansave që do të rikthehet shumë shpejt në ekran, gjersa ka premtuar edhe projekte të reja muzikore. /Telegrafi/

View this post on Instagram

I DID IT ! 🖤

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Jan 11, 2020 at 9:35am PST