Dy motrat e famshme të ekraneve shqiptare, Luana dhe Marina Vjollca, kanë qëndruar në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Biondet e popullarizuara i kanë përdorur profilet e tyre në rrjetet sociale duke ndarë imazhe me fansat e tyre nga vizitat që u kanë bërë vendeve të ndryshme, duke përfshirë atraksionet në Abu Dhabi dhe Dubai.

Natyrisht se në fotografitë e publikuara, krahas bukurisë së lokacioneve të veçanta që i kanë vizituar, ato e kanë vënë në plan të parë bukurinë e tyre.

View this post on Instagram

Kur shkrepej nje foto 📸

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on Jan 6, 2020 at 7:54am PST

Disa prej fotografive i kanë postuar, prezantueset i kanë shoqëruar edhe me përshkrime të ndryshme.

Vlen të theksohet se dy motrat Vjollca janë drejtuese të emisioneve shumë të shikuara të televizione rivale në Shqipëri. /Telegrafi/

View this post on Instagram

My ride or die

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Jan 5, 2020 at 8:50am PST

View this post on Instagram

Ske ku te kalosh ketu mo vella 😂

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on Jan 4, 2020 at 1:49pm PST

View this post on Instagram

❤️

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Jan 6, 2020 at 11:01am PST

View this post on Instagram

The view..

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Jan 7, 2020 at 2:50am PST