LAJMI I FUNDIT:

Lojtarëve që iu është rritur vlera pas paraqitjeve fantastike në Euro 2016 (Foto)

Lojtarëve që iu është rritur vlera pas paraqitjeve fantastike në Euro 2016 (Foto)

Jemi vetëm një ndeshje larg përfundimit të Euro 2016.

Shumica e përfaqësuesve tashmë janë larguar nga Franca dhe lojtarët kanë filluar të kthehen te klubet e tyre.

Lexo më shumë: Lajmet e fundit nga Euro 2016

Ky kampionat disa lojtarëve iu ka buzëqeshur shumë pasi vlera e tyre është rritur dukshëm.

Më poshtë keni shtatë lojtarët të cilëve iu është rritur vlera pas paraqitjeve tyre të mira në Euro 2016. /Telegrafi/

1. Ivan Perisic (Kroaci/Inter)

Croatia v Portugal - Round of 16: UEFA Euro 2016

2. Joe Allen (Uells/Liverpool)

Wales v Belgium - Quarter Final: UEFA Euro 2016

3. Grzegorz Krychowiak (Poloni/PSG)

Poland v Portugal - Quarter Final: UEFA Euro 2016

4. Hal Robson-Kanu (Uells/Lojtari i lirë)

Wales v Belgium - Quarter Final: UEFA Euro 2016

5. Graziano Pelle (Itali/Southampton)

FBL-EURO-2016-MATCH47-GER-ITA

6. Julian Draxler (Gjermani/Wolfsburg)

FBL-EURO-2016-MATCH47-GER-ITA

7. Emanuele Giaccherini (Itali/Sunderland)

Germany v Italy - Quarter Final: UEFA Euro 2016