LAJMI I FUNDIT:

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre – të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre – të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Zvicra ka shënuar fitore në ndeshjen hapëse të Euro 2024, duke e mposhtur Hungarinë me rezultat 3-1.

Pas ndeshjes kishte një takim mes lojtarëve dhe familjeve të tyre, ku festuan fitoren, ndërsa nuk munguan as puthjet dhe përqafimet.

Bashkëshortja e Granitit, Leonita dhe babai i tij Ragip janë ulur në tribunë duke e pritur kapitenin e skuadrës që u zgjodh lojtar i ndeshjes dhe ishte duke dhënë intervista.


Edhe Renato Steffen, u pa me gruan e tij shqiptare, Qëndresën dhe fëmijët e tyre.

Atmosfera sipas mediave zvicerane ka qenë shumë e mirë dhe lojtarët morën energjinë e duhur pas këtij takimi. /Telegrafi/   

Në trend Magazina

Më shumë
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Bianca Censori del vetëm në të brendshme për të drekuar me bashkëshortin Kanye West

Bianca Censori del vetëm në të brendshme për të drekuar me bashkëshortin Kanye West

Magazina
Santiana Maloku vazhdon pushimet me dukjet fantastike në bikini

Santiana Maloku vazhdon pushimet me dukjet fantastike në bikini

Magazina
Sunny Hill Festival shpërblen me zbritje të madhe miqtë e “Believers”

Sunny Hill Festival shpërblen me zbritje të madhe miqtë e “Believers”

Magazina
Fotografia e telefonit të së dashurës së Lamine Yamal 'konfirmon' lidhjen e tyre

Fotografia e telefonit të së dashurës së Lamine Yamal 'konfirmon' lidhjen e tyre

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Kalo në kategori