LAJMI I FUNDIT:

Liverpool synon t’ia rrëmbejë objektivin Unitedit

Liverpool synon t’ia rrëmbejë objektivin Unitedit

Mesfushori meksikan, Hector Herrera e ka ngjallur një derbi në tregun e transferimeve.

Reklama

Pasi Manchester United është duke e ndjekur që disa muaj, së fundmi në garë për të është futur edhe Liverpool.

26-vjeçari është lider në Porto dhe ka treguar formë të lartë në dy vitet e fundit.

Ish-kampionët e Portugalisë kanë bërë me dije se do ta lënë Herreran të largohet nga klubi vetëm nëse një skuadër paguan 35 milionë euro.

Gjithsesi mbetet të shihet se cila nga dy skuadrat rivale Liverpool apo Manchester United do ta transferojë lojtarin.

Meksikani mund të përfundojë edhe në Itali, pasi interesim të madh për të ka shprehur Napoli. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Al Hilal cakton datën e njoftimit të nënshkrimit me Messin, kontrata pritet të jetë marramendëse

Al Hilal cakton datën e njoftimit të nënshkrimit me Messin, kontrata pritet të jetë marramendëse

Ligat tjera
Dhjetë ditë që do të shënojnë historinë e Barcelonës

Dhjetë ditë që do të shënojnë historinë e Barcelonës

La Liga
Bayerni pritet të nënshkruajë këtë verë me tre yje, në mesin e tyre edhe Granit Xhaka

Bayerni pritet të nënshkruajë këtë verë me tre yje, në mesin e tyre edhe Granit Xhaka

Bundesliga
Casemiro ‘nuk do të habitej’ nëse Vinicius Jr do të vendonte të largohej nga Real Madridi

Casemiro ‘nuk do të habitej’ nëse Vinicius Jr do të vendonte të largohej nga Real Madridi

La Liga
“Duhet të flasësh të paktën tre gjuhë dhe të luash në tre pozicione”, Fernandinho zbulon sekretet e Guardiolës

“Duhet të flasësh të paktën tre gjuhë dhe të luash në tre pozicione”, Fernandinho zbulon sekretet e Guardiolës

Premier League
Real Madridi dëshiron të nënshkruajë me Harry Kane, pavarësisht nëse Benzema qëndron apo largohet

Real Madridi dëshiron të nënshkruajë me Harry Kane, pavarësisht nëse Benzema qëndron apo largohet

La Liga
Kalo në kategori