LAJMI I FUNDIT:

Lista e Përfaqësueses së Kosovës U-19 në volejboll në konkurrencën e femrave

Lista e Përfaqësueses së Kosovës U-19 në volejboll në konkurrencën e femrave
(Foto: Facebook/Federata e Volejbollit të Kosovës)

Përzgjedhësi i Kosovës U-19 në volejboll, Lorik Ilazi, ka publikuar listën e lojtareve të ftuara në grumbullimin e kësaj grupmoshe, të cilat do t’i nënshtrohen përgatitjeve para ndeshjeve kualifikuese të Kampionatit Evropian, të cilat luhen në Prishtinë, nga data 8 deri më 10 prill.

Reklama

Lista përfundimtare për grumbullimin të përfaqësueses së Kosovës U-19 lidhur me përgatitjet për kualifikime në Kampionati Evropian që do të mbahet në Prishtinë me datën 8-10 prill 2022.

Grumbullimi do të bëhet të mërkurën me datën 24 mars 2022 në ora 17:00 në Istog.

Lista e lojtareve të parapara për këtë grumbullim të renditur në bazë të alfabetit dhe roleve përkatëse të lojtareve është:

Në trend Sport

Më shumë
Yamal shtatë vite më parë mbante dorën e Ramos para El Clasicos, tani e detyroi të shënojë autogol

Yamal shtatë vite më parë mbante dorën e Ramos para El Clasicos, tani e detyroi të shënojë autogol

La Liga
'Luftë' mes Barcelonës dhe Sevillës – andaluzianët bojkotuan drekën tradicionale, katalanasit shkëputën çdo marrëdhënie me këtë klub

'Luftë' mes Barcelonës dhe Sevillës – andaluzianët bojkotuan drekën tradicionale, katalanasit shkëputën çdo marrëdhënie me këtë klub

La Liga
Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

La Liga
Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Ligat tjera
Debat i ashpër mes Ancelottit dhe Vinicius Jr në mes të ndeshjes, në fund dyshja nuk u përshëndet fare

Debat i ashpër mes Ancelottit dhe Vinicius Jr në mes të ndeshjes, në fund dyshja nuk u përshëndet fare

La Liga
Liverpool ka gjetur një zëvendësues për Mohamed Salah, për të do të paguhen 60 milionë euro

Liverpool ka gjetur një zëvendësues për Mohamed Salah, për të do të paguhen 60 milionë euro

Premier League
Kalo në kategori