0Shares

Prezantuesja e njohru Liberta Spahiu vazhdon të jetë shumë e pëlqyer nga publiku.

Ajo gjendet çdo javë pranë shikuesve për emisionit “Prive” në Klan Kosova, emision të cilin e drejton tash e disa vite.

Gjithnjë në top formë dhe e kuruar në detaje, Liberta kujdeset që asnjëherë të mos zhgënjejë shikuesit me paraqitjen e saj.

Të gjitha lajmet nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Të gjitha lajmet nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi në InstaStory, përmes së cilave ka treguar se si do të duket në emisionin e ardhshëm këtë të shtunë.

E veshur me një fustan të shkurtër dhe të zi, të hapur te pjesa e gjoksit, Liberta shfaqet mjaft atraktive në “Prive-në” e ardhshme. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)