Leonardo DiCaprio e nisi Art Basel Miami duke festuar gjithë natën i rrethuar nga modele në një mbrëmje të mbushur me yje që festonte 40 vjetorin e Stone Island të martën mbrëma.

Ylli i “Revenant” mbërriti pak pas mesnate dhe u shtrua në një tavolinë private në zonën VIP të festës, ku iu bashkuan disa modele dhe miq.

“Ai po bisedonte me femra të bukura në tavolinën e tij”, thotë një burim për Page Six, duke vënë në dukje se e dashura e tij e përfolur, Gigi Hadid, nuk ishte askund në dukje.

Foto: PageSix

Dëgjojmë se aktori i “Titanic” mbërriti me kapelën e tij të zezë të bejsbollit dhe një maskë fytyre, megjithëse ai ishte “shumë i dallueshëm”.

Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid fotografohen duke u larguar nga i njëjti restorant në New York Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid fotografohen duke u larguar nga i njëjti restorant në New York
Reklama

“Njerëzit në zonën VIP po rrinin pezull dhe po përpiqeshin të afroheshin pranë Leos”, tha një i brendshëm.

Reklama

U tha se DiCaprio, 48 vjeçar shijonte meloditë e DJ Jamie XX deri në daljen e tij rreth orës 2 të mëngjesit.

Foto: Page Six

Ndërkohë, të tjerë të shquar në eventin e vetëm me ftesë të Stone Island përfshinin Jared Leto, Floyd Mayëeather, Odell Beckham Jr., BFF e Kylie Jenner Stassie Karanikolaou dhe shoku i ngushtë i Drake, Zack Bia.

Fituesi i “Oscar” këtë kohë ka qenë i përfolur për një lidhje dashurie me modelen Gigi Hadid.

Gigi dhe Leonardo (Foto: Backgrid)

Reklama

Kjo e fundit raportohet se ka nisur një romancë të re pas ndarjes nga këngëtari Zayn Malik. /Telegrafi/

Foto: Page Six