Romanca e Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid po shkoj duke u bërë më intensive pasi të dy u panë në një takim të premten në mbrëmje (18 nëntor).

Dyshja u fotografuan duke dalë për darkë në Cipriani në New York.

Çifti i trembur nga kamera – të cilëve iu bashkua shoqja e DiCaprios, kapitalistja e sipërmarrjes Vivi Nevo – u përpoqën të fshiheshin nga paparacët ndërsa sigurimi i nxori ata nga restoranti.

Foto: Backgird

DiCaprio kishte veshur atlete të bardha, xhinse të zeza, një pallto të zezë dhe një kapak bejsbolli dhe maskë që fshihte pjesën më të madhe të fytyrës së tij.

Reklama

Ndërsa Hadid kishte veshur një bluzë në mes, një xhaketë lëkure dhe një shall të kaltër që e përdori për të mbuluar fytyrën e saj.

Reklama

Aktori i “Titanic” 48 vjeç dhe modelja 27 vjeçe u lidhën për herë të parë në shtator gjatë Javës së Modës.

Foto: Backgrid

U raportua se dyshja po shijonte shoqërinë e njëri-tjetrit në një festë në papafingo në Soho dhe u panë gjithashtu në Casa Cipriani.

Një burim i tha Page Six se ata “po njiheshin me njëri-tjetrin” dhe jo me nxitim, por “duke ecur ngadalë … Ata kryesisht kanë qenë duke u shoqëruar me grupe dhe vetëm disa herë”.

Reklama

Fituesi i “Oscar” u pa rastësisht në Milano në të njëjtën ditë kur Hadid ecte në sfilatën e modës Versace pranverë/verë 2023.

Foto: Backgird

Ai është parë edhe në Paris gjatë javës së modës të atij qyteti në të njëjtin hotel, Royal Monceau, ku ka qëndruar edhe Hadid.

Reklama

Dhe muajin e kaluar, çifti u tha, se u panë përsëri, duke u shoqëruar në një festë të madhe të Halloween-it në Brooklyn Navy Yard.

DiCaprio së fundmi festoi ditëlindjen e tij të 48-të me një festë masive në një rezidencë private në Beverly Hills. Të ftuarit e famshëm përfshinin Bradley Cooper, Kate Hudson, Mick Jagger, Jamie Foxx, LeBron James dhe Rami Malek. Megjithatë, në mënyrë të dukshme mungonte Hadid.

Reklama

Foto: Backgird

DiCaprio u nda me të dashurën e vjetër Camila Morrone në gusht – vetëm një muaj pasi modelja mbushi 25 vjeç.

Hadid ka qenë më parë në një lidhje me ish-këngëtarin e “One Direction”, Zayn Malik. Çifti filloi të takohej në vitin 2015, duke mirëpritur vajzën e tyre Khai pesë vjet më vonë.

Reklama

Megjithatë, dyshja u ndanë në shtator 2021, mes akuzave se këngëtari kishte një grindje të dhunshme me nënën e modeles, Yolanda Hadid. /Telegrafi/