0Shares

Reperi i njohur kosovar Ledri Vula është shumë i angazhuar gjatë verës me koncerte dhe aktivitete të ndryshme muzikore.

Fakti që duhet të gjendet sa më pranë fansave, bën që ai të udhëtojë sa më shpesh.

Fanset në Sarandë befasojnë Ledrin (Foto) Fanset në Sarandë befasojnë Ledrin (Foto)

Dhe të udhëtosh shpesh, me apo pa dashje ndonjëherë të bën dëshmitar, të ndonjë aksidenti rrugor.

Një gjë e tillë i ka ndodhur sot (e shtunë) reperit Ledri Vula, i cili përgjatë rrugës ka hasur në një veturë të aksidentuar rëndë.

Të gjitha ;lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha ;lajmet nga Estrada Shqiptare

Ai ka publikuar një fotografi në Instagram Story, në të cilën shfaq makinën e demoluar komplet, ndërsa të shtangur nga pamjet kanë ngelur të gjithë ndjekësit e tij. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)