Bebe Rexha ka publikuar premierën e videoklipit të saj më të ri.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar këngë të re me videoklip.

“Last Hurrah” titullohet projekti i bukuroshes shqiptare.

View this post on Instagram

Cupid could kiss my ass. Happy Valentines Day.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on Feb 14, 2019 at 10:21am PST

Ajo shfaqet si një ëngjëll në këtë klip, ndërsa klipi ndërtohet duke u rrëfyer para një prifti.

Bebe mori pjesë në Grammy Aëards dhe ishte e nominuar për çmime në ceremoninë më të madhe të akademisë amerikane të muzikës.

Ajo shkëlqeu me fustanin e saj në këtë ceremoni duke marrë kritika pozitive.

Ky projekt është vazhdë për Beben, e cila po përgatit edhe album. /Telegrafi/