0Shares

Me ndryshimet e fundit Kylie Jenner po tregon se nuk është aspak origjinale.

Ylli i reality show-t ndodh shpesh që ta ndryshojë look-un, por këtë herë është kujtuar vonë. Të gjithë e panë Kylie Jenner të shfaqej me flokë nga të zeza në të verdha.

Bebe Rexha krahasohet me Kylie Jenner Bebe Rexha krahasohet me Kylie Jenner

Dhe ndërkohë që të gjithë menduan se kjo ishte një ide origjinale e 19 vjeçares, na vjen keq t’iu zhgënjejmë. E para që u shfaq me këtë ngjyrë flokësh është këngëtarja Cassie.

Ndërkohë kujtojmë se Kylie u shfaq me çizmet e gjata ngjyrë lelja, me trendy te momentit, “Balenciaga” të cilat kushtojnë plot 1150 euro, pasi më parë ia kishim parë të veshura Elvana Gjatës. /inTV/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)