LAJMI I FUNDIT:

Ky super gol ndaj Sassuolos, dëshmon se Arbër Zeneli është i gatshëm të ‘shpërthejë’ në edicionin e ri

Ky super gol ndaj Sassuolos, dëshmon se Arbër Zeneli është i gatshëm të ‘shpërthejë’ në edicionin e ri

Arbër Zeneli është duke u përgatitur fuqishëm për edicionin e ri, derisa po tregon formë të mirë në ndeshjes para-sezonale.

Reklama

Reprezentuesi i Kosovës ka vuajtur nga lëndimet për disa kohë, por që shpreson që në sezonin 2022/23 të ketë më shumë fat.

Derisa Reims po përgatitet për edicionin e ri, Zeneli ka shënuar një gol të bukur ndaj ekipit italian, Sassuolos.

Sulmuesi kosovar ka shënuar në barazimin 2:2 të Reimsit në minutën e 61’të të takimit, me një parabol fantastike.

Madje, portieri mbeti i habitur nga goditja e sulmuesit kosovar. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Al Khelaifi i kundërpërgjigjet Messit: Me gjithë respektin, por ne jemi një klub francez

Al Khelaifi i kundërpërgjigjet Messit: Me gjithë respektin, por ne jemi një klub francez

Ligue 1
Shënoi dhe asistoi në rikthimin spektakolar të Barçës, por Cancelo me kritika të ashpra ndaj vetës: Kam bërë ndeshje të keqe

Shënoi dhe asistoi në rikthimin spektakolar të Barçës, por Cancelo me kritika të ashpra ndaj vetës: Kam bërë ndeshje të keqe

La Liga
Bayerni planifikon shkarkimin e Tuchel, identifikon zëvendësuesin e tij

Bayerni planifikon shkarkimin e Tuchel, identifikon zëvendësuesin e tij

La Liga
Marcus Rashford bën aksident me makinën e tij, kjo është gjendja e tij

Marcus Rashford bën aksident me makinën e tij, kjo është gjendja e tij

Premier League
Tifozët ofenduan gruan e Jamie Vardyt - ai shënon dhe shkon feston para tyre

Tifozët ofenduan gruan e Jamie Vardyt - ai shënon dhe shkon feston para tyre

Ligat tjera
Bruno Fernandes hoqi dorë nga çmimi si ‘Lojtar i ndeshjes’ – ai ia dhuroi Evansit që kishte paraqitjen e 200-të me Man Utd

Bruno Fernandes hoqi dorë nga çmimi si ‘Lojtar i ndeshjes’ – ai ia dhuroi Evansit që kishte paraqitjen e 200-të me Man Utd

Premier League
Kalo në kategori