LAJMI I FUNDIT:

Kriza në fushën e lojës, Ferran Torres është vizituar te një psikolog prej javësh

Kriza në fushën e lojës, Ferran Torres është vizituar te një psikolog prej javësh

Ferran Torres erdhi nga Manchester City te Barcelona një vit më parë për 55 milionë euro.

Torres ishte një dëshirë e madhe dhe transferimi i parë i Xavit në Barcelonë, por sot ai lojtar është larg nga forma e duhur.

Sulmuesi spanjoll bëri 22 paraqitje për Barcelonën këtë sezon dhe shënoi pesë gola me një asistim, por pritet më shumë nga 22-vjeçari.

Gazetari spanjoll Alfredo Martinez njoftoi se Torres është vizituar me një psikolog prej javësh për shkak të kësaj.

Torres nuk po ndihet mirë pasi në fushë nuk po shkon aq mirë sa pritej dhe nuk po i ndihmojnë as kritikat e forta që merr për këtë.

Arsenali 'përpilon listën e dëshirave me pesë lojtarë' pasi Chelsea rrëmbeu transferimin e Mykhailo Mudryk
Lexo po ashtu Arsenali 'përpilon listën e dëshirave me pesë lojtarë' pasi Chelsea rrëmbeu transferimin e Mykhailo Mudryk

Torres ia pranoi problemet e tij trajnerit Xavi dhe se ai po vizitonte një psikolog dhe klubi e mbështeti atë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
LIVE: Itali 2️⃣-1️⃣ Shqipëri: Italianët shënojnë edhe një herë, marrin epërsinë

LIVE: Itali 2️⃣-1️⃣ Shqipëri: Italianët shënojnë edhe një herë, marrin epërsinë

Kombëtarja e Shqipërisë
Pa kaluar as një minutë lojë, Bajrami shënon për t’i dhënë epërsinë Shqipërisë

Pa kaluar as një minutë lojë, Bajrami shënon për t’i dhënë epërsinë Shqipërisë

Përfaqësueset

"Hera e parë që bëj video në stadiume, atmosferë mahnitëse" - Ramadani tregon emocionet para ndeshjes

Kombëtarja e Shqipërisë
Himni i Kombëtares kënga “Mora Fjalë” performohet sot ekskluzivisht nga artistja Shkurte Fejza në Prishtina Football Fest, në Sheshin

Himni i Kombëtares kënga “Mora Fjalë” performohet sot ekskluzivisht nga artistja Shkurte Fejza në Prishtina Football Fest, në Sheshin "Xhorxh Bush"!

Sport
Formacionet zyrtare, Itali-Shqipëri: Sylvinho me Strakoshën në portë, Spalletti me më të mirët

Formacionet zyrtare, Itali-Shqipëri: Sylvinho me Strakoshën në portë, Spalletti me më të mirët

Kombëtarja e Shqipërisë
Ndeshja hapëse e Euro 2024 solli një risi në përdorimin e VAR – tifozët e duan atë edhe në Ligën Premier

Ndeshja hapëse e Euro 2024 solli një risi në përdorimin e VAR – tifozët e duan atë edhe në Ligën Premier

Përfaqësueset
Kalo në kategori