LAJMI I FUNDIT:

Kreshi sjell këngën e re “King Kong”

Kreshi sjell këngën e re “King Kong”
Foto: Kreshi/YouTube

Rap-artisti i ri i estradës shqiptare, Kreshi, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor.

“King Kong” mban titullin kënga e tij më e re, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop dhe është vizualizuar edhe me klip.


Producent i këngës është Erno, gjersa ‘beat’-i i është besuar Viper On The Track.

Foto: Kreshi/YouTube

Vargjet e tekstit janë shkruar nga vet Kreshi, i cili është autor i të gjitha teksteve të tij.

Ndërkohë, klipi i cili i përshtatet mjaft mirë tematikës së këngës, është finalizuar nga Andi Dautaj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori