Tashmë ka filluar sezoni veror i klipeve nga estrada shqiptare.

Së fundmi, ishte “Malena”, kënga më e re nga Getoar Selimi dhe Majk ajo që u prezantua edhe me klip.

Po të shohësh me vëmendje klipin, vërejmë dyshja kanë qenë mjaft të kujdesshëm në përzgjedhjen e veshjeve për klipin e ri.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Duke sjell ngjyrat verore, në sy ra më shumë Geti i cili ishteveshur me një kostum ngjyrë rozë në disa nga skenat e klipit.

Getoar Selimi në klipin e ri “Malena” (Foto: YouTube)

Mesa duket një njyrë e tillë është kthyer në trendin e kësaj vere te meshkujt e estradës, pasi një paraqitje të tillë e ka bërë javë më poarë edhe këngëtari tjetër, Robert Berisha.

Reklama

Në xhirimet për reklamën e Mr.Rex i cili është edhe stilisti i këtij kostumi, Roberti kishte pozuar në ngjyrën rozë, duke sjell kështu një trend të ri me ngjyra të ndezura këtë verë.

Reklama

Një paraqitje shumë elegante në klipin “Malena” e pati edhe reperi Majk, i cili ka preferuar që sërish të qëndrojë brenda stilit të tij. /Telegrafi/