LAJMI I FUNDIT:

Kinezi i mbijetoi një goditjeje të drejtpërdrejtë rrufeje – shfaqen pamjet e një skenë rrëqethëse

Kinezi i mbijetoi një goditjeje të drejtpërdrejtë rrufeje – shfaqen pamjet e një skenë rrëqethëse

Se si i ka rezistuar një goditje të tillë të rrufesë, ende është e pashpjegueshme.

Në fakt, kinezi i mbijetoi një goditjeje të drejtpërdrejtë rrufeje.

Pamjet që ngrinë gjakun u regjistruan në provincën Liaoning në Kinën verilindore.


Ajo tregon momentin kur rrufeja godet një burrë që po kalonte pranë stacionit të trenit lokal.

Pavarësisht goditjes së drejtpërdrejtë, burri mbijetoi për mrekulli, dhe një person u plagos pranë tij.

Ngjarja ka ndodhur gjatë një stuhie të papritur dhe pas një rrufeje është parë një blic dhe është dëgjuar një zhurmë. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë

"Kokosi, muzika dhe fushata virale", interneti i pushtuar me Kamala Harris - a do t'i sjellë kjo më shumë vota?

Amerika
Trump i tha nipit ta linte djalin e tij me aftësi të kufizuara të vdiste, shkruan në librin e nipit të Trumpit

Trump i tha nipit ta linte djalin e tij me aftësi të kufizuara të vdiste, shkruan në librin e nipit të Trumpit

Amerika
Të dielën, bota arriti temperaturën më të lartë të regjistruar ndonjëherë

Të dielën, bota arriti temperaturën më të lartë të regjistruar ndonjëherë

Botë
Netanyahu në Kongresin amerikan: SHBA dhe Izraeli duhet të qëndrojnë së bashku, Biden është një sionist krenar

Netanyahu në Kongresin amerikan: SHBA dhe Izraeli duhet të qëndrojnë së bashku, Biden është një sionist krenar

Amerika
Shkon në gjashtë numri i të vdekurve në Kroaci, policia zbulon identitetin e vrasësit

Shkon në gjashtë numri i të vdekurve në Kroaci, policia zbulon identitetin e vrasësit

Kroacia
Shtohen dyshimet për atentatin, Trump:

Shtohen dyshimet për atentatin, Trump: "Si u ngjit dikush në çati dhe pse nuk u raportua?"

Amerika
Kalo në kategori