LAJMI I FUNDIT:

Kim Kardashian nuk lë vend për imagjinatë në pozat në bikini

Kim Kardashian nuk lë vend për imagjinatë në pozat në bikini

Kim Kardashian dëshmoi se ishte modelja më e mirë për markën e saj teksa reklamoi koleksionin e rrobave të banjës nga “Skims”.

Ylli televiziv 42-vjeçare shfaqi trupin e saj të bujshëm me bikini, teksa pozonte pranë një makine sportive.

E veshur me kostumin e zi dypjesësh të kombinuar me këpucë me taka, Kim provokoj fansat teksa mbahej mbi makinën me ngjyrë të verdhë.

Fushata e saj ka qenë me temë alien dhe ajo i qëndroi premisave me videon e saj të fundit, e cila shfaqte një jashtëtokësorë të mbështetur në një mur aty pranë.

Ndërsa tregoj fizikun e saj mahnitësh, ajo zbuloi se ndodhej në Las Vegas atë natë, duke bërë foto me miqtë dhe duke parë Adelën në koncert.

Ajo përfshiu një video të shkurtër ku shihej Adele në skenë në Caesars Palace duke kënduar hitin e saj global “Hello” të vitit 2015.

Të gjitha lajmet nga Kim Kardashian
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Kim Kardashian

Fushata e fundit e Kim SKIMS e ka lejuar atë të tregojë fizikun joshës që ka arritur pas humbjes në peshë vitin e kaluar.

Ikona e stilit global humbi mbi shtatë kilogramë në vetëm tre javë, në mënyrë që të përshtatet me veshjen e Marilyn Monroe për Met Gala majin e kaluar.

Ajo vazhdoi të binte në peshë dhe menjëherë pas kësaj zbuloi se kishte hequr më shumë se dhjetë kilogramë që nga fillimi i përpjekjes për të transformuar format. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Magazina
Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Kalo në kategori