LAJMI I FUNDIT:

Kiara Tito reagon ndaj një llogarie që i është hapur në Facebook, kërkon nga ndjekësit që ta bllokojnë

Kiara Tito reagon ndaj një llogarie që i është hapur në Facebook, kërkon nga ndjekësit që ta bllokojnë

Kiara Tito gjatë këtyre muajve ka qenë një personazh mjaft i komentuar në rrjetet sociale e faqet rozë.

Reklama

Kjo pas pjesëmarrjes në Big Brother VIP Albania 2, ku bëri bujë të madhe për shkak të disa situatave që u krijuan brenda.

E njëjta këtë periudhë ka arritur edhe ndjekës të shumtë në rrjete sociale, e madje i kanë hapur edhe llogari të re.

Foto: Screenshot/Facebook

Bukuroshja ka reaguar së fundmi ndaj një faqeje që i është hapur në Facebook në emër të saj.

Të gjitha lajmet nga Kiara Tito
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Kiara Tito

Ajo tregon se nuk ka profil zyrtar dhe se u ka bërë thirrje të gjithëve ndjekësve që ta bllokojnë.

Foto: Screenshot/Facebook

“Më keni pyetur në lidhje me këtë faqen në Facebook, nuk jam unë dhe do të ju lutesha mos përdorni ‘account fake’ duke pretenduar si faqe zyrtare dhe sikur janë në menaxhimin tim. Ju lutem report”, u shpreh ajo.

“Facebookun nuk e përdor fare”, vazhdoi tutje Tito.

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)


Kiara ndërkaq po shijon famën mjaft shumë pas daljes nga shtëpia, teksa ka paralajmëruar edhe projekte të reja. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Në trend Magazina

Më shumë
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
I këndonte

I këndonte "Amerikës" në këngën e saj hit - rikthimi i Lorit me baladat e dikurshme: Jam me fat që këngët e mia janë jetëgjatë

Butrint Avdyli
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re

Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re "Trëndafil Blu"

Magazina
Kim Kardashian shkëlqen në Javën e Modës në Paris, por një mos-funksionim i veshjes bën që gjoksi i saj të vihet në dukje

Kim Kardashian shkëlqen në Javën e Modës në Paris, por një mos-funksionim i veshjes bën që gjoksi i saj të vihet në dukje

Magazina
Kim dhe Kourtney Kardashian janë në

Kim dhe Kourtney Kardashian janë në "luftë", por kjo nuk është e njëjtë për motrat e tyre Kylie dhe Kendall Jenner

Magazina
Kalo në kategori