Khloe Kardashian u shfaq e buzëqeshur në mesin e raportimeve se babai i fëmiut të saj, Tristan Thompson, e ka tradhtuar me Jordyn Woods.

Reklama

Përkundër skandalit i cili ka shpërthyer, 34 vjeçarja u shfaq në disponim teksa arriti në zyren e Kanye West në Calabasas.

Ndoshta ndodhi kjo për shkak se ajo e ka vëmendjen e gjithë botës dhe të gjithë po e mbrojnë.

Khloe është parë e veshur e tëra në të bardhë, duke u shfaqur bukur.

Nëna e një fëmije ka mbajtur syzet teksa hyri në zyret e Yeezyt, por ka buzëqeshur teksa bisedone me sigurimin.

Ylli televiziv ende nuk u është përgjigjur raportimeve që flasin për ndarje nga Tristan Thompson.

Reklama

Hollywood Unloced ka shkruar për Jordyn Woods, 21 vjeçaren që qëndroi në një festë te Tristan Thompson deri në ora 7 të mëngjesit dhe u shfaq komode me të. Khloe shkroi disa emotikonë në postimin e këtij mediumi në rrjetet sociale në konfirmim të këtyre spekulimeve.

Reklama

Teksa e dëgjoi faktin se bashkëshorti i saj e tradhtoi, më të rëndë e bën fakti se Jordyn është shoqe e ngushtë e motrës Kylie dhe realisht është konsideruar pjesë e familjes Kardashian.

Kylie besohet se po ka vështirësi që të menaxhojë këtë situatë, duke parë që Jordyn është shoqe e saj dhe shpesh flen me të, ndërsa Khloe është motra e saj.

Reklama

Jordyn nuk është femra e parë që besohet me të cilën basketbollisti e tradhtoi Khloen, pasi që besohet se ai është parë duke u puthur me disa femra teksa Khloe ishte shtatzënë në pritje të vajës së tyre True. /Telegrafi/