LAJMI I FUNDIT:

Kevin Spacey u lirua nga njëra akuzë për ngacmim seksual

Kevin Spacey u lirua nga njëra akuzë për ngacmim seksual

Një djalë i ri që e akuzoi aktorin Kevin Spacey se e kishte dehur së pari dhe më pas ka abuzuar seksualisht duke e prekur në vitin 2016, hoqi dorë nga padia kundër aktorit.

Reklama

Avokati i të riut tha se klienti i tij më 3 korrik mori hapa konkret për të tërhequr padinë e tij. Gjithashtu, kjo lëvizje nënkupton se njeriu që akuzoi artistin nuk mund ta akuzoj sërish më vonë, shkruan BBC.

Ai ka pranuan kompensim material për dëmin e shkaktuar nga “sjellja eksplicite seksuale” e pretenduar e aktorit të famshëm në restorantin e “Club Car” në Nantucket.

Ylli i Hollivudit ka mohuar pretendimet e abuzimit seksual. Gjegjësisht, ky fituesi i dyfishtë i Oscarit u deklarua se nuk ndihet fajtor për ndaj akuzave.

Viktima e pretenduar e 59-vjeçarit është djali i ish-presidentes së një televizioni lokal të qytetit të Bostonit, Heder Anrah, i cili publikisht foli për këtë rast vitin e kaluar.

Ndryshe, Spacey tashmë ka humbur mbështetjen e shumë sponsorëve dhe paraqitjet në projekte filmike. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

Magazina
Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll

Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll

Magazina
Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

Magazina
Kalo në kategori