Disa net më parë, Ermal Mamaqi së bashku me disa personazhe tjera, si Xhemi Shehu, Salsano Rrapi, Ed Manushi, Flori Gjini e Agron Llakaj, kishin qenë mysafirë brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Një shaka e Ermalit që u vazhdua nga Salsano, e ku u përmendën Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj në prezencë të Donald Veshajt, kishte shkaktuar mërzitjen e këngëtares, e cila vendosi edhe të mos ishte pjesë e darkës së organizuar për ish-banorët, ku do të takohej me partnerin e saj që ndodhet brenda shtëpisë.

Mamaqi kishte reaguar përmes rrjeteve sociale duke kërkuar falje, ndërsa në videon e shpërndarë në Instagram, mes tjerash thoshte: “Fakti që ti je lidhur me Donaldin nuk do të thotë që ne mos të përmendim asnjëherë në prezencën e tij Borën se edhe ajo njeri është”, ndërsa i kërkonte Trixës që të shkonte në darkë.

Reklama
Reklama

Derisa mungoi reagimi i Beatrix, në komente ka reaguar Anxhelina Hadërgjonaj, kushërira e saj, e cila ka thënë se protagonistja nuk është prekur nga shakaja e Ermalit, por e Salsanos dhe nga qeshja e banorëve të tjerë që i konsideronte të afërt.

Anuloi hyrjen në Big Brother VIP, Beatrix thuhet se është larguar nga Shqipëria Anuloi hyrjen në Big Brother VIP, Beatrix thuhet se është larguar nga Shqipëria

“Ermal sepse siç e the dhe vet jemi miq, dhe ta siguroj nuk është prekur nga përmendja e personave të tretë (sepse Trixës i janë futur parashuta me të tilla provokime dhe nuk ka reaguar, sepse nuk i intereson)”.

“Por, është prekur nga batuta pa lidhje e zotëri Salsanos (për vrasje e therje) dhe të qeshurat histerike të banorëve që ajo i konsideronte shumë të afërt”.

Reklama

“Ti e fillove po u përkeqësua nga të tjerët që qeshin akoma me humor të 95′. Kaq! Trixa ka të drejtën e të gjithë botës të mërzitet e të marrë çfarë vendimi të dojë sepse boll ka duruar!”, shkruan në komentin e Anxhelinës. /Telegrafi/

Reklama

(Foto: Instagram)