LAJMI I FUNDIT:

Kënga e re nga Bebe Rexha dhe David Guetta – aktualisht e treta më e dëgjuara në botë

Kënga e re nga Bebe Rexha dhe David Guetta – aktualisht e treta më e dëgjuara në botë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re “I’m good (Blue)”, në bashkëpunim me DJ-in e famshëm botëror David Guetta.

Reklama

Kënga e cila vjen si ripërpunim i këngës së famshme “Da da Blue” të Eiffel 65, është pëlqyer menjëherë nga fansat, duke u ngjitur lart në top listat ndërkombëtare.

Aktualisht kjo këngë është kënga e tretë më e dëgjuar në botë, në shërbimin e këngëve iTunes.

Foto: iTunes

Lajmi është bërë i ditur nga një faqe e fansave të këngëtares në InstaStory – njoftim të cilin edhe Bebe Rexha nuk hezitoi ta rishpërndajë për 10.7 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Bebe Rexha do të jetë sivjet një nga prezantueset e MTV Video Music Awards 2022
Lexo po ashtu Bebe Rexha do të jetë sivjet një nga prezantueset e MTV Video Music Awards 2022

“’I’m good (Blue)’ e Bebe Rexhës dhe David Guettas zyrtarisht ka debutuar në vendin e tretë në top listën mbarëbotërore të iTunes. Debutimi i saj më i lartë deri më sot”, thuhet në njoftim.

Foto: Bebe Rexha/InstaStory

Përndryshe në më pak se 24 orë nga publiku, bashkëpunimi në fjalë ka tejkaluar shifrën e 2.4 milionë klikimeve në Spotify – gjë për të cilën RFexha pati gjithashtu një falënderim publik.

“Në më pak se 24 orë, faleminderit – jua dua”, shkroi artistja me origjinë shqiptare në InstaStory.

Foto: Bebe Rexha/InstaStory

Ky është ndër bashkëpunimet e shumta të Bebe Rexhës me DJ-in e famshëm botëror, pasi dyshja më parë kanë bashkëpunuar edhe në hitet “Family”, “Say My Name” dhe “Hey Mama”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
Kalo në kategori