Pushimet për modelen e njohur nga Shqipëria, Kejvina Kthella, duket se nuk kanë mbaruar akoma.

Ajo kësaj radhe po shijon pushimet në një destinacion të veçantë, Zanzibar, Tanzania.

Biondja me këtë rast nuk ka munguar me disa imazhe atraktive në rrjete sociale, ku ka vënë në pah linjat trupore me bikini.

Foto: Instagram

“Zemër lig”, ka shkruar ajo krahas postimit ku mblodhi mijëra pëlqime nga ndjekësit.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Ajo edhe këtë verë ka qenë mëse e komentuar për paraqitjet e po ashtu edhe për luksin që e shfaq në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by KEJVINA (@kejvina)

Kejvina këtë periudhë ka qenë duke qëndruar mes Milanit dhe Shqipërisë, për shkak të angazhimeve në fushën e modelingut.

Reklama

E njëjta ka filluar të merret me këtë që në moshë të re, për t’u kthyer në një nga emrat më të kërkuar në treg. /Telegrafi/

Reklama

View this post on Instagram

A post shared by KEJVINA (@kejvina)