LAJMI I FUNDIT:

Keepman po sjell albumin e ri “Ni sofër budallë”

Keepman po sjell albumin e ri “Ni sofër budallë”

Jo me një por me disa këngë.

Reklama

Repartisti kosovar, Keepman, nesër, 31 maj, do e lansojë këtë album, të cilin e emërtoi me një emër interesant.

‘Ni sofër budallë’, siç quhet ky projekt gjigant, do ketë shumë këngë, të cilat pritet të shënojnë një rikthim të fuqishëm të tij.

Detaje të shumta rreth albumit nuk janë zbuluar, por, pritet të shihen nesër, pas publikimit. /SyriNet Kosova/

Foto: Keepman/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Magazina
Bebe Rexha pozon për kopertinën e revistës

Bebe Rexha pozon për kopertinën e revistës "Elle Brasil", flet edhe për emigrimin nga Shqipëria në Amerikë

Magazina
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Kalo në kategori