LAJMI I FUNDIT:

Katy Perry tregon për vështirësitë gjatë shtatzënisë: Jam duke ecur si një rosë

Katy Perry tregon për vështirësitë gjatë shtatzënisë: Jam duke ecur si një rosë
Katy Perry (Foto: Daniel Pockett/Getty Images/Guliver)

Ajo nuk është duke kaluar kohët e saj më të mira të shtatzënisë, ani pse ka dhënë paralajmërime për albumin e ri disa javë më parë.

Bëhet fjalë për këngëtaren Katy Perry, e cila ka pranuar se ka pasur vështirësi pak kohë para lindjes së fëmijës së parë, shkruan Daily Mail.


Duke folur për një radio në Britaninë e Madhe, ajo kishte treguar se deri më tani ka ecur si një rosë, ndërsa është në pritje të vajzës me të fejuarin, Orlando Bloom.

https://www.instagram.com/p/CBhak2anSRn/

“Jam duke ecur si një rosë. Po marrë frymë me vështirësi. Dhe po, mund të duket e çuditshme por jam duke ngrënë akull. Kështu, mund të mbush gojën time plot akull”, kishte thënë ajo.

Katy Perry shfaqet me barkun e rrumbullakosur disa javë para lindjes
Lexo po ashtu Katy Perry shfaqet me barkun e rrumbullakosur disa javë para lindjes

Përpos kësaj, Katy kishte zbuluar edhe emrin e shkurtër të vajzës, ndërsa përmendi se ajo shpesh e thërret Kicky Perry.

https://www.instagram.com/p/CCbIbvYHvY2/

35-vjeçarja është shprehur se ndihet falënderuese ndaj Orlando, teksa gjatë kësaj kohe i ka qëndruar afër. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Magazina
Publikohet

Publikohet "Albania" nga Capital T - kënga zyrtare e Shqipërisë për në Euro 2024

Magazina
Pas shkëputjes nga muzika, Fero njofton hapjen e auto-sallonit të tij

Pas shkëputjes nga muzika, Fero njofton hapjen e auto-sallonit të tij

Magazina
Luizi dhe Kiara zbulojnë për herë të parë portretin e vajzës së tyre

Luizi dhe Kiara zbulojnë për herë të parë portretin e vajzës së tyre

Magazina
'Bëhet i gjallë

'Bëhet i gjallë" - Heidi Baci publikon një video të Romeos duke i rënë pianos

Magazina
Getinjo publikon fotografi duke u falur: Nëse jeta të ka lodhur e je mërzit, falu dhe kërko ndihmë

Getinjo publikon fotografi duke u falur: Nëse jeta të ka lodhur e je mërzit, falu dhe kërko ndihmë

Magazina
Kalo në kategori