0Shares

Reperi i njohur Majk ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Katile”.

Një këngë e freskët ritmike dhe një klip veror, ishin zgjedhja e duhur e Majkut për projektin e tij të ri.

Premierë: Majk sjell projektin e ri "Katile" (Video) Premierë: Majk sjell projektin e ri "Katile" (Video)

Brenda klipit të ri, reperi shfaqet mjaft me stil, teksa vazhdimisht kemi mundësinë të shohim edhe një modele shumë seksi e cila është pjesë e performancës brenda në klip.

Emri i saj nuk është bërë i ditur për opinionin, megjithatë pamja e saj dhe linjat seksi kanë bërë që gjinia mashkullore të “çmenden” pas saj, pasi e kanë parë atë në klip.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“Katilja” e Majkut, një vajzë flokë kaçurrele me trup të palestruar dhe linja seksi arrin t’i bëjë të gjithë për vete me pozat e saj brenda klipit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)