Kanye West mund të ketë një të dashur të re.

Reperi i famshëm ndezi thashethemet për një lidhje dashurie me një bionde misterioze, teksa darkonin së bashku të hënën në Waldorf Astoria Beverly Hills.

Një burim tha për TMZ se dyshja dukeshin të relaksuar në praninë e njëri-tjetrit, gjersa po bisedonin vazhdimisht.

Foto: TMZ

Ye, 45 vjeç, me sa duket është parë disa herë në hotelin luksoz, duke sinjalizuar se aktualisht jeton atje.

TMZ siguroi edhe më parë disa foto të Westit dhe të së njëjtës grua në Waldorf.

Të gjitha lajmet nga Kanye West Të gjitha lajmet nga Kanye West

Fituesi i çmimeve “Grammy” ka qëndruar nën hije që kur doli me disa deklarata bombastike vitin e kaluar.

Reklama

Foto: Backgrid

Ai në vitin që lamë pas ishte shumë i komentuar edhe për shkak të divorcit nga Kim Kardashian.

Reklama

Çifti kanë qenë në vëmendje gjithë kohën me deklaratat e Kanyet se dëshiron të pajtohet sërish me ta.

Foto: Getty Images

Ata kanë bashkë katër fëmijë: North, Chicago, Saint dhe Psalm. /Telegrafi/

Foto: Getty Images