LAJMI I FUNDIT:

Kanita Suma risjell të ripërpunuar këngën “S’jemi ne”

Kanita Suma risjell të ripërpunuar këngën “S’jemi ne”

Kanita Suma ishte ndarë e zhgënjyer me paraqitjen e saj në edicionin e sivjetmë të “Këngës Magjike”.

Ajo kishte marrë pjesë në këtë festival edhe në vitin 2018, ku ishte paraqitur me këngën “S’jemi ne”.


Duket se ajo kënga i ka pëlqyer tejet shumë bukuroshes sonë, sa që ka vendosur ta risjell të ripërpunuar.

Në fakt, zeshkania jonë ka bërë remiksin e këngës në bashkëpunim me N.O.A.H, e cila pritet të bëhet hit veror.

Kujtojmë se balada është punuar nga kompozitori Boban Apostolov, gjersa tekstin e saj e ka shkruar Lindon Berisha.

Ndryshe, këngëtarja shkupjane ka premtuar edhe disa këngë të reja si dhe do të mbajë disa koncerte. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Nuk e 'ngjes' mikrofonin, a po më 'nin', n'daç bjer zarf të zi e të gjelbër", Meritoni reagon i revoltuar kundrejt produksionit

Magazina
Dafina Zeqiri merr propozim për martesë në ditëlindjen e saj, publikon pamje nga momenti romantik

Dafina Zeqiri merr propozim për martesë në ditëlindjen e saj, publikon pamje nga momenti romantik

Magazina
Ndahet nga jeta aktorja e njohur Shirine Morina

Ndahet nga jeta aktorja e njohur Shirine Morina

Magazina
Ajsel Grezda konfirmon ndarjen nga futbollisti Eros Grezda

Ajsel Grezda konfirmon ndarjen nga futbollisti Eros Grezda

Magazina

"A të ka shkruar Fatjoni pas daljes?", përgjigjja epike e Rike Rocit pasi u pyet për ish konkurrentin e BBVA

Magazina
U aludua se marrëdhënia e tyre është krisur, Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli befasojnë ndjekësit me veprimin e fundit

U aludua se marrëdhënia e tyre është krisur, Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli befasojnë ndjekësit me veprimin e fundit

Magazina
Kalo në kategori