LAJMI I FUNDIT:

Kanita paralajmëron këngën e re

Kanita paralajmëron këngën e re
Kanita Suma (Foto: Instagram)

Ajo gjatë kësaj kohe është përkujdesur të qëndrojë në formë të mahnitshme sa i përket dukjes së saj.

Reklama

Fjala është për artisten e njohur Kanita Suma, e cila këtë periudhë izolimi ka mbajtur mjaft aktiv fansat me postime të ndryshme.

Krahas postimeve, bukuroshja së fundmi ka konfirmuar se po vjen me një projekt të ri muzikor.

Kanita Suma (Foto: Instagram)

Kjo në bazë të një ripostimi që ka ndarë me ndjekësit në InstaStory, ku duket se është në përgatitje e sipër të një kënge të re në bashkëpunim me Deep Rise.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ndonëse nuk ka dhënë më shumë detaje për projektin, ky siç shihet pritet të prezantohet së shpejti para publikut.

View this post on Instagram

Golden state of mind ✨

A post shared by KANITA (@kanitasofficial) on May 5, 2020 at 12:36pm PDT

Kjo vjen pas këngës “Fllad”, të cilën e solli në fillim të muajit janar dhe tashmë ka kaluar shifrën e një milion klikimeve në platformën YouTube. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Muzikë, mirënjohje e nderime - Radio Dukagjini shënon përvjetorin me koncert artistik: 24 vite me zanin që ju ndjek

Muzikë, mirënjohje e nderime - Radio Dukagjini shënon përvjetorin me koncert artistik: 24 vite me zanin që ju ndjek

Butrint Avdyli
Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Magazina
Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Magazina
Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Magazina
Kylie Jenner zbulon se mban foton e partnerit Timothee Chalamet në ekranin e telefonit të saj

Kylie Jenner zbulon se mban foton e partnerit Timothee Chalamet në ekranin e telefonit të saj

Magazina
Kalo në kategori