LAJMI I FUNDIT:

Kaluan natën së bashku – Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku – Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Meriton Mjekiqi u eliminua i pesti nga finalistët në Big Brother VIP Albania 3.

Ai u shpreh i lumtur dhe krenar për rrugëtimin e tij si dhe për atë se e gjeti dashurinë brenda këtij formati.

Menjëherë pasi bëri deklaratat për këtë reality shou, prezantuesi u largua nga studio bashkë me partneren e tij, Ilnisa Agollin.

Foto: Screenshot/YouTube

Ata shihet se kanë kaluar natën së bashku sipas një imazhi të shpërndarë së fundmi në rrjete sociale.

U skualifikua i pesti nga finalistët, flet për herë të parë Meriton Mjekiqi
Lexo po ashtu U skualifikua i pesti nga finalistët, flet për herë të parë Meriton Mjekiqi

Ka qenë vetë gazetarja që ka ndarë një moment nga shtrati bashkë me moderatorin nga Kosova.

Foto: Screenshot/YouTube

Të njëjtit tashmë e kanë treguar dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin.

Pavarësisht kritikave, ata kanë premtuar shumë pas daljes nga shtëpia e famshme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Magazina
Kalo në kategori