Ata u frekuentuan gjatë verës së kaluar, por u ndanë në shtator pasi artisti kanadez nuk ishte “gati për një marrëdhënie”.

Komenti i Justin Bieber.

Dhe tashmë duket se është vetë Bieber ai që u ka vënë flakën zërave për një ribashkim të mundshëm me vajzën e muzikantit Lionel Richie.

Rita Ora shihet po ashtu shpesh me Justin Bieber. 

Ai i shkruajti një mesazh shumë të ëmbël ish të dashurës së tij Sofia në Instagram, përpara syve të gjithë votës. Pasi bukuroshja 18 vjeçar postoi një foto shumë tërheqëse të vetes së saj nga seti për revistën Flaunt, Bieber nuk rezistoi dot ka komentuar.

Lista e këngëve më të shikuara në YouTube (Video) Lista e këngëve më të shikuara në YouTube (Video)
Reklama

Ai shkruajti “Je shumë e bukur” tek komentet, duke i tërbiuar fansat të cilët nuk reshtën së komentuari. Duke pasur parasysh se po flasim për një don zhuan që ka thyer shumë zemra, kjo dalje kaq e hapur ishte një lëvizje shumë e guximshme nga ai.

Reklama

Herën e fundit që e kishte bërë diçka të tillë ishte për Selena Gomez, dhe të gjithë e dimë si shkoi ajo histori. /inTV/Telegrafi/