LAJMI I FUNDIT:

Jurgen Klopp kërkon nga Liverpooli transferimin e Adama Traores

Jurgen Klopp kërkon nga Liverpooli transferimin e Adama Traores

Jurgen Klopp është duke insistuar në transferimin e anësorit të Wolverhampton Wanderers, Adama Traore.

Reklama

Lojtari spanjoll ka shpërthyer te Ujqit dhe trajneri gjerman e pëlqen lojën e tij fizike dhe të shpejtë.

Përkundër muskujve të zgjeruar, Traore zhvillon një lojë të shpejtë dhe vështirë ndonjë kundërshtar mund të arrijë në nivelin e tij.

Paraqitje e madhe e Adama Traores: 75 metra vrapim duke shmangur lojtarët kundërshtarë dhe asistimi maestral
Lexo po ashtu Paraqitje e madhe e Adama Traores: 75 metra vrapim duke shmangur lojtarët kundërshtarë dhe asistimi maestral

Klopp njihet si një trajner që i pëlqen shumë kundërsulmet dhe spanjolli përmbushë kërkesat e gjermanit.

Sipas mediave në ishull, Liverpooli duhet të paguajë deri në 35 milionë euro për t’i marrë shërbimet e Traores.

Wolves nuk do të lejojnë largimin e lojtarit nën këtë shumë, derisa në verën e kaluar Liverpooli transferoi edhe Diogo Jotan nga ta. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Jo vetëm në mbrojtje, Pep Guardiola zbulon një pozitë tjetër se ku mund të shkëlqejë Josko Gvardiol

Jo vetëm në mbrojtje, Pep Guardiola zbulon një pozitë tjetër se ku mund të shkëlqejë Josko Gvardiol

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Jo vetëm asistim, Bellingham kishte rol vendimtar në golin e Vinicius ndaj Napolit

Jo vetëm asistim, Bellingham kishte rol vendimtar në golin e Vinicius ndaj Napolit

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori