LAJMI I FUNDIT:

“Ju harroni se kush ishit më parë”, Ed Sheeran thotë se me bashkëshorten dalin vetëm një herë në javë pasi u bënë prindër

“Ju harroni se kush ishit më parë”, Ed Sheeran thotë se me bashkëshorten dalin vetëm një herë në javë pasi u bënë prindër

Ed Sheeran dhe Cherry Seaborn u bënë prindër për herë të parë në shtator të vitit 2020.

Ylli i njohur ka treguar se ai dhe gruaja e tij dalin vetëm një herë në javë për shkak që gjatë gjithë kohës përkujdesen për vajzën e tyre, Lyra Antartica, 11 muajshe.


Këngëtari 30 vjeçar, tha se si prind, ndonjëherë “harron se kush ishit më parë”.

Ed Sheeran dhe bashkëshortja e tij (Foto: DailyMail)

Duke folur për The Rebecca Judd Show në Apple Music 1, Ed tha: “Unë dhe gruaja ime kemi vetëm një takim në javë”.

Të gjitha lajmet nga Ed Sheeran
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Ed Sheeran

“Si prindër ju flisni gjithnjë se si është të qenurit prindër gjë që harron se kush ishit më parë”, shtoi ai.

Ed Sheeran dhe gruaja e tij (Foto: ITV)

Ed dhe Cherry ishin së bashku që nga shkolla e mesme, te cilët u fejuan në janar të vitit 2018.

Dyshja ndërkaq një vit më vonë kurorëzuan dashurinë e tyre më martesë. /Telegrafi/

Ed Sheeran dhe gruaja e tij (Foto: YouTube)

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Linda Halimi befason me deklarata të tjera: Lumbardhi i ka shkruar vëllait tim, i ka kërkuar që unë të mos e ngacmoj në BBVK

Magazina
Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

Magazina
Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Sherr në Big Brother VIP Kosova 2? Alaudin Hamiti del me një sqarim

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

“Shko bërtiti gruas tënde se po flet palidhje”, degradon debati mes Bucit dhe Adrit në BBVK

Magazina
Kalo në kategori