LAJMI I FUNDIT:

Joselu ‘bombardon’ Realin, i shënon dy gola për dy minuta (Video)

Joselu ‘bombardon’ Realin, i shënon dy gola për dy minuta (Video)

Deportivo La Coruna ka gjetur golin e barazimit dhe të epërsisë ndaj Real Madridit.

Reklama

Është sulmuesi i sapo inkuadruar në lojë, Joselu, i cili i ka shënuar dy gola të shpejt Keylor Navasit.

Goli i parë i sulmuesit spanjoll erdhi nga një ‘bombë’ prej 20 metrave në minutën e 63-të, ndërsa goli i epërsisë 2-1 në minutën e 65-të. /Telegrafi/